arrow image
השכרת רכב
בחר את סניף האיסוף שלך (לחץ לבחירה)
  כתובת:

  שעות פתיחה

  ראשון
  שני
  שלישי
  רביעי
  חמישי
  שישי
  שבת

   פרטים ליצירת קשר

  טלפון: לחץ להתקשר
  פקס:
  בחר את תאריך האיסוף (לחץ לבחירה)
   הערות:
   בחר תאריך החזרה (לחץ לבחירה)
    הערות:
    בחר את סניף ההחזרה (לחץ לבחירה)
     כתובת:

     שעות פתיחה

     ראשון
     שני
     שלישי
     רביעי
     חמישי
     שישי
     שבת

      פרטים ליצירת קשר

     טלפון: לחץ להתקשר
     פקס:
     בחר את קולקציית הרכבים שלך הצג קבוצות רכבים


      חברת אלדן אינה מתחייבת לדגם מסוים במסגרת קבוצת הרכבים, ושומרת על זכותה להחליף בין דגמי הרכבים.

      השכרת רכב לחודש ולתקופות ארוכות

      השכרת רכב נתפסת אצלנו בדרך כלל כצעד שנעשה לפרק זמן של מספר ימים ולצרכים ספציפיים כמו טיול, גיבוי לרכב שהושבת וכו'. עם זאת, כיום יש אנשים שמשתמשים בשירותי השכרת רכב לחודש או אפילו לשנה במקרים ומצבים שונים. למי זה כדאי ואיזה יתרונות טמונים בסידור הנוח הזה?

      השכרת רכב לטווח ארוך – יש לכך כמה סיבות

      השכרת רכב לתקופה ארוכה שיכולה לנוע בין חודש אחד למספר חודשים ואפילו שנה, הינה דבר מקובל ורווח במחוזותינו. מדובר בפתרון המיטבי למצבים זמניים שונים שנופלים בין הכיסאות – בין השכרה רגילה לטווח קצר לבין עסקאות ליסינג למספר שנים. מתי ולמי זה מומלץ ומשתלם?

      • לחברות וארגונים המספקים רכבים לעובדיהם – השכרת רכב בארץ לחודש או יותר מאפיינת השכרת רכב לעסקים, והיא מקובלת מאוד בחברות עסקיות הנדרשות לצייד את עובדיהן ברכבים צמודים. חברה כזו, שמכבדת את עצמה ואת עובדיה, חייבת לספק להם רכבים חדישים ותקינים. כאשר מדובר בצי רכב, הדבר כרוך בהוצאה לא מבוטלת בלשון המעטה. לפיכך, במקום לחתום על חוזה ליסינג ל-3 שנים, משתלם יותר לבחור באפשרות שכירות רכב לטווח ארוך. כך כל הצדדים יוצאים נשכרים – העובד מקבל רכב חדיש ואיכותי, והחברה אינה מתחייבת לתשלום ליסינג וחוסכת לעצמה עלויות אחזקה שוטפות כמו אגרות רישוי, ביטוחים, תיקונים וכו'.
      • לאנשי עסקים שמארחים עמיתים מחו"ל – כאשר מדובר בעמיתים המגיעים לארץ למספר שבועות, האופציה של שכירות רכב לחודש או יותר מספקת פתרון מעולה. כך ניתן לפנק את האורח המכובד במכונית חדישה ונוחה, שתאפשר לו להיות נייד ונגיש יותר במהלך שהייתו בארץ.
      • לחופשה ארוכה בארץ – אם אתם או קרוביכם מגיעים לארץ לחופשה בת מספר שבועות או חודשים, לכו על זה. רכב להשכרה לחודש או יותר, כשהוא חדש, תקין ומאובזר כהלכה, יהפוך את החופשה לאיכותית ונוחה מכל הבחינות.
      • לתקופת המתנה לרכב חדש – השכרת רכב לטווח ארוך מתאימה לאנשים שהזמינו רכב חדש ונדרשים להמתין לו פרק זמן ארוך יחסית, כאשר הרכב הקודם שלהם כבר לא ברשותם.


      אם תרצו, זהו ליסינג תפעולי לטווח קצר

      עסקה של השכרת רכב לחודש או לטווח ארוך יותר, היא בעצם עסקת ליסינג תפעולי לטווח קצר. בעסקה כזו תשלמו תשלום חודשי שוטף או מראש לתקופת ההשכרה, ותיהנו מהשימוש ברכב מבלי שתצטרכו לדאוג לפרוצדורה ולעלויות של אגרות, טסט, טיפולים, ביטוחים, תיקונים וכיו"ב. כל אלה נמצאים באחריות חברת ההשכרה, כשעליכם מוטל רק למלא דלק, לנסוע בצורה בטוחה ולשמור על הרכב ועל עצמכם.

      כמה עולה להשכיר רכב לחודש או יותר?

      השאלה כמה עולה השכרת רכב לחודש או יותר תלויה מטבע הדברים הן בסוג הרכב והן בתקופת ההשכרה. כך לדוגמה, כשמדובר בהשכרה לשנה, החברה תוכל לתת מחיר אטרקטיבי יותר לעומת מחיר השכרת רכב לחודש. באותה מידה, השכרת רכב קטן לחודש או יותר תהיה כרוכה בעלות נמוכה יותר מהשכרת רכב גדול, טנדר, מיני ואן, רכב מסחרי או כל רכב מיוחד. עבור לקוחות עסקיים מדובר כמובן בהוצאה מוכרת לצרכי מס, המאפשרת התקזזות על המע"מ.

      היתרונות של השכרת רכב לטווח ארוך באלדן

      ליתרונות של השכרת רכב לטווח ארוך במצבים שתוארו לעיל, נוספים יתרונות נוספים כאשר העסקה נעשית עם חברת אלדן. כאן כבר נכנס לתמונה צי הרכבים הגדול והמגוון של אלדן, סטנדרט השירות הגבוה המשתקף לכל אורך הדרך החל מהייעוץ וההכוונה המקצועיים ועד למענה האדיב והליווי האישי, המחירים האטרקטיביים, פריסת הסניפים בכל רחבי הארץ, שירותי הדרך האיכותיים של אלדן ועוד. לפיכך, אם נדרשת לכם השכרת רכב לחודש או מעבר לכך – אנחנו כאן בשבילכם כדי שתעשו זאת בצורה האמינה, הנוחה והמשתלמת ביותר.